تماس با ما
TEL: + 86-574-62735995
پست الکترونیکی: sales@syil.com.cn
آدرس: # 20 GaoFan Road، Xiaodong صنعت منطقه، Yuyao شهر، ژجیانگ، چین.
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش بستن
May 11, 2017

1، تمام بست های بلند و کوتاه عمودی می باشد.

2، گیره نگهداری: بستن ارتفاع باید کمتر از 10 میلی متر، در پردازش از قطعه کار باید ارتفاع بستن و ارتفاع پردازش را مشخص کنید. ارتفاع ماشینکاری باید حدود 5 میلی متر بالا هواپیما گیره باشد، با هدف حصول اطمینان از ثبات و استحکام بدون به خطر انداختن گیره. این نوع از ثابت بستن است، ارتفاع بستن نیز به اندازه قطعه کار، بزرگتر از قطعه کار، افزایش متناظر در ارتفاع ثابت مربوط می شود.

3، بستن آتل: تخته سه لا را با کد آبردین روی میز، قطعه کار را با یک پیچ در بشقاب گیره، این پوشه مناسب برای بستن ارتفاع و پردازش ظرفیت قطعه کار بزرگتر، قطعه کار بزرگ است، اثر بهتر است

4، کلیپ آهن: قطعه کار بزرگ است، ارتفاع پوشه کافی نیست، بلکه در پایین سیم قفل مجاز نیست، پس از آن با کلیپ آهن. این نوع از بستن نیاز به بستن دوم، کد اول خوب چهار گوشه، پردازش بخش های دیگر، و سپس کد چهار طرف، پردازش چهار گوشه است. هنگامی که بستن دوم، اجازه ندهید که قطعه کار شل، کد اول و سپس شل. شما همچنین می توانید در هر دو طرف کد، پردازش و دو ضلع دیگر. تشکر از شما برای توجه شما را به CNC اتوماسیون میکرو: CNCAUT.

5، بستن ابزار: قطر 10mm و یا بیشتر، طول و نه کمتر از 30mm بستن؛ قطر 10mm و زیر، طول بستن و نه کمتر از سه 20mm. برش ابزار که قوی، برای جلوگیری از چاقو و به طور مستقیم به قطعه کار.